05 مرداد 1397 اخبار سایت

مدیر جهاد کشاورزی رفسنجان: پیشنهاد ایجاد صندوق پسته/۱۳۰ هزار فرصت شغلی در رفسنجان از بین رفت

به گزارش خبرنگار مهر، حسین رضایی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه ای با حضور قائم‌مقام و سخنگوی ستاد بحران کشور پس از بازدید وی از برخی باغات شهرستان با ارائه گزارشی پیرامون وضعیت پسته شهرستان و خساراتی که امسال به تولید و اشتغال شهرستان وارد شده است، اظهار داشت: سال گذشته دو هزار میلیارد تومان پول از درآمد پسته به اقتصاد شهرستان تزریق شد که کشاورز طی سال پول کود، کارگر، هزینه تعمیرات و... را می‌پردازد و آخرین پول به خود کشاورز می‌رسد.

05 مرداد 1397 اخبار سایت

در پی خسارت شدید محصول پسته رفسنجان؛ قائم‌مقام ستاد بحران کشور از باغات پسته رفسنجان بازدید کرد

به گزارش خبرنگار مهر، بهنام سعیدی پیش از ظهر دوشنبه پس از انجام این بازدید که با همراهی جمعی از مسئولان شهرستان انجام گرفت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به خشکسالی‌های پیاپی در استان کرمان هم در جنوب و هم در شمال استان، پیگیری‌های استاندار، نمایندگان و درخواست‌های مردمی که داشتند، هیئتی از سازمان مدیریت بحران کشور به استان کرمان عزیمت کرد تا دلایل وضعیتی که پیش آمده را بررسی کنند و راهکارهایی ارائه شود.

05 مرداد 1397 اخبار سایت

مدیر جهاد کشاورزی رفسنجان: خشکسالی ۶۹۰ میلیارد تومان خسارت به پسته رفسنجان وارد کرد

به گزارش خبرنگار مهر، حسین رضایی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه ای با حضور جانشین رئیس ستاد بحران کشور از خسارت محصولات کشاورزی رفسنجان بر اثر بلایای طبیعی سخن به میان آورد و گفت: به دو هزار و ۴۰۰ هکتار باغات محصولات سردسیری بر اثر تگرگ و توفان و همچنین هزار و ۹۰۰ هکتار در اثر خشکسالی خسارت وارد شده است.

ارتباط با ما

📧 آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

📞 شماره ی تماس: 32513010 35

📞 شماره ی تماس: 32513020 35

📠 فکس: 32523992 35 داخلی 8